Миколишин Марія Орестівна

Лікар дерматовенеролог, косметолог

 

177Освіта:

2015 р. — закінчила Державний вищий навчальний заклад «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського», отримала повну вищу освіту  за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря.

2017 р. — закінчила інтернатуру у ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського», присвоєно звання лікаря — спеціаліста за спеціальністю Дерматовенерологія.

Курси тематичного вдосконалення:

2017 р. – отримала сертифікат ,про те,що вона пройшла спеціалізований теоретичний та практичний курс Дерматоскопія новоутворень шкірина базі Інституту Дерматокосметології Доктора Богомолець (м.Київ).

2017 р. – отримала сертифікат, про те, що вона пройшла спеціалізований теоретичний та практичний курс “Радіохвильове видалення новоутворень шкіри” на базі Інституту Дерматокосметології Доктора Богомолець (м. Київ).

19-20 листопада 2015 р. – взяла участь у роботі науково – практичної конференції, яка увійшла до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ України на 2015 рік (п.221 стор.84 Укрмедпатентінформ) “Дерматовенерологія в розробках молодих науковців ”.

13-15 квітня 2016 р. – брала участь у науково-практичній конференції “Новітні тенденції лікування та профілактики дерматовенерологічних проблем в рамках доказової медицини ” в рамках XII Львівського Медичного Форуму та XXII медичної виставки “ГалМЕД”

14-16 березня 2017 р. – отримала диплом учасника Форуму Трихологів в рамках XVII Міжнародного Конгресу по Прикладній Естетиці і Косметології в Україні Estet Beauty Expo (м. Київ).