АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ

До апаратних методик, що проводяться в нашій клініці, можна віднести: брашинг, д’арсонваль, вакуумну терапію і кріоліфтинг.

Брашинг – механічне очищення шкірного покриву від клітин епітелію, що ороговіли, за допомогою щіток із натуральних матеріалів.

Дезінкрустація – метод дозволяє розкрити вузькі пори, особливо при чутливій шкірі, підготувати її до косметичної чистки. Окрім первинного очищення шкіри, дезінкрустація сприяє зменшенню рогового шару шкіри, оновленню шкірного покриву, а також подальшому зменшенню кількості шкірних виділень. Шкіра після дезінкрустації трохи натягується, сприяючи розгладженню зморшок.

У апаратній косметології популярна така процедура, як вакуум-терапія – дозована дія негативним барометричним тиском на певні частини тіла. При цьому, в тканині посилюється притік крові, підвищується м'язовий тонус і створюються сприятливі умови для трофіки тканин.

Сучасний вакуумний апарат для апаратної косметології, має декілька функцій. Вакуумна чистка очищає шкіру від вугрів, комедонів, відмерлих клітин епітелію, а також часто використовується в комплексному догляді за шкірою обличчя. Вакуум-масаж стимулює кровообіг в тканинах, що розташовані у глибоких шарах, що призводить до лімфодренажу, допомагає при набряклості обличчя, м'язовій в'ялості.

    Кріоліфтинг – це найновіша (неінвазивна) процедура у галузі антивікових програм із догляду за шкірою, яка базується на впливі низьких температур. Ця технологія дозволяє миттєво покращити стан шкіри та сприяє інтенсивному проникненню активних речовин в усі її шари. Словом, якщо вже ввечері ви маєте сяяти – ця процедура саме для вас.