КРІОЛІФТИНГ

Що робити, якщо виглядати бездоганно потрібно вже сьогодні ввечері, а останній місяць був настільки напруженим, що усе, як-то кажуть, написане на обличчі? Як в одну мить прибрати «мішки» під очима, відновити та омолодити змарнілу і виснажену шкіру? Відповідь знають у Art Clinique. І мова йде не про казкові чудодійні «молодильні» яблука, а новітню технологію кріоліфтинг, яка діє за принципом «вже і зараз»!

Частка «кріо» в назві процедури одразу виказує принцип її дії: з грец. «kryos» – холод, мороз. І це справді так. Кріоліфтинг – це найновіша (неінвазивна) процедура у галузі антивікових програм по догляду за шкірою, яка базується на впливі низьких температур. Ця технологія дозволяє миттєво покращити стан шкіри та сприяє інтенсивному проникненню активних речовин в усі її шари. Словом, якщо вже ввечері ви маєте сяяти – ця процедура саме для вас.

В чому ж секрет такого експрес-ефекту здорової, молодої, свіжої шкіри? Процедуру кріоліфтингу проводять наступним чином. Спершу на потрібні ділянки шкіри наносять гель або сироватку (препарати підбирають індивідуально). Далі ці ділянки обробляють спеціальним апаратом CRYOPRO. Його електроди створюють низьку температуру (до –250С), при цьому на наконечнику буде –00С (–10С). Під впливом холоду судини спершу різко звужуються, а потім вібдувається їхнє розширення. Внаслідок цього шкіра стає більш проникною для біологічно активних речовин, що містяться у заздалегідь нанесених препаратах.

Спеціалісти Art Clinique запевняють, що процедура кріоліфтингу не потребує підготовки чи спеціального догляду після її проведення. Рекомендований курс становить 8–10 сеансів із частотою 2 рази на тиждень. Втім, повторимося, просто приголомшливий ефект буде помітний вже після першого проведення!

ЕФЕКТ КРІОЛІФТИНГУ:

t миттєве омолодження,
t розгладження дрібних зморшок,
t глибоке зволоження шкіри,
t покращення кольору обличчя,
t вирівнювання рельєфу шкіри,
t звуження пор .

ПОКАЗАННЯ:

t профілактика і лікування процесів старіння,
t зморшки,
tпротипоказання до ін’єкційних методів,
t нерівна поверхня шкіри,
t шкіра, схильна до набряків,
t темні кола і «мішки» під очима,
t розширені пори,
t дегідратована (зневоднена) шкіра,
t тьмяний колір шкіри,
t лікування жирної шкіри,
t лікування випадіння волосся,
t лікування стрий (розтяжок),
tлікування целюліту ,

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

t алергія на холод,
t гнійничкова висипка,
t герпес,
t атеросклероз,
t мігрень,
t епілепсія,
t гірсутизм.

Кріоліфтинг рекомендують поєднувати з такими процедурами: механічна чистка обличчя, ультразвукова чистка обличчя, мікродермобразія.