БОТУЛОТОКСИН

Неможливо зустріти людину, здатну повністю контролювати міміку свого обличчя. Люди посміхаються, хмурять та підіймають брови. І відбувається це на підсвідомому рівні, в процесі захоплюючої розмови з друзями, під час перегляду цікавого фільму тощо. Проте, сліди неконтрольованої міміки назавжди залишаються на шкірі у вигляді зморшок. Найнадійнішим способом впоратись з мімічними зморшками є процедура введення ботулотоксину.

                Переваги процедури:     

● Ін’єкції ботулотоксину паралізують мімічні м’язи, тому відбувається розгладження зморшок і ліфтинг шкіри обличчя.

● Процедура введення ботулотоксину займає 5-10 хвилин, залежно від обсягу лікування.

● Тривалість ефекту - від 4 до 10 місяців.

● Не вимагається спеціального догляду за місцем обробки.

● Немає періоду реабілітації.

Результат ін’єкцій багато в чому залежить від досвіду фахівця. У деяких клініках ботулотоксин вводиться мало не в половину мімічних м’язів, і замість обличчя виходить застигла маска. Досвідчений фахівець порадить використовувати препарат ботулотоксин розумніше. Можливо, він порекомендує обмежитися лише проблемною областю – зоною навколо очей і міжбрів’ям, де частенько з’являються зморшки.

Є цікава методика «живе обличчя», коли ботокс поєднується з іншими препаратами – так званими «наповнювачами» зморшок. В результаті обличчя зберігає природну міміку і виглядає так природно, що про корекцію ніхто не здогадається.

Широке застосування ботулотоксину в естетичній косметології пов'язане з тим, що препарат зарекомендував себе як високоефективний і безпечний метод розгладження зморшок. Його використовують косметологи і пластичні хірурги всього світу.