БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Кожна жінка мріє якомога довше зберегти свою красу. Всім хочеться, щоб шкіра залишалась такою, як в молодості – пружною, гладкою, без зморшок.

І хоч дія часу невблаганна, та за допомогою сучасних досягнень естетичної медицини цілком реально зменшити і усунути появу ознак старіння.

Саме тому ми пропонуємо Вам скористатись однією з найбільш популярних методик естетичної медицини – біоревіталізацією.

Біоревіталізація («біоживлення») – це система введення за допомогою спеціальних технік гіалуронової кислоти в проблемні зони шкіри обличчя, шиї, декольте і тіла. Після процедури в шкірі запускаються процеси стимуляції вироблення власних білків еластину і колагену, а також власної гіалуронової кислоти, які і є каркасом для шкіри. Цей каркас захищає шкіру від втрати вологи, появи зморшок та дії вільних радикалів, що сповільнює процеси старіння шкіри, відновлює тонус, еластичність і колір шкіри.

Процедура «біоживлення» має мало протипоказань:

* інфекційне ураження шкіри в місцях ін’єкцій,

* важкі загальні захворювання,

* вагітність

Це безпечна процедура, алергійні реакції і побічні ефекти практично відсутні.

Введення препарату проходить практично безболісно, так як спочатку на шкіру наноситься знеболюючий крем. Сліди від уколів проходять наступного дня.

Ефект омолодження наступає після другої процедури.

Після введення біогеля Ви можете продовжувати доглядати за шкірою, робити косметологічні процедури. Обмеженнями є лише теплові процедури (сауна, баня, солярій) та вживання спиртних напоїв.

Для отримання стійкого ефекту необхідно пройти курс процедур – 3 введення з інтервалом 2-3 тижні, потім при необхідності проводять ще 2 процедури з інтервалом 1 місяць.