Дерматологія

ЩО ТАКЕ ДЕРМАТОКОСМЕТОЛОГІЯ

Дерматокосметологія один із напрямів медицини, що займається проблемами захворювань шкіри і її косметичних недоліків. Дерматокосметологія це сукупність різних спеціалізованих косметологічних процедур, спрямованих на догляд за шкірою.

Здоров’я і краса шкіри — це не тільки приваблива зовнішність, але і показник нормальної роботи внутрішніх органів (ендокринної, травної та інших систем). Тому для вирішення деяких з проблем необхідний комплексний підхід.

Дерматокосметологія допомагає вирішувати безліч проблем, серед яких судинні зірочки на обличчі, пігментні плями, розацеа, рубці, розтяжки, жирна шкіра, розширені пори, гіпергідроз, старіння шкіри обличчя, в'яла і суха шкіра, зморшки, фотостаріння шкіри, темні кола під очима, шрами, бородавки та ін. За допомогою різних процедур, терапевтичних масажів, масок, чисток поверхні шкіри, різних апаратних методик всі ці проблеми можуть бути успішно усунені, або стати менш вираженими.

Дерматокосметологія має в своєму арсеналі лазерні методики, лікування ультразвуком, кріотерапію і мікроструменеву терапію, різноманітні масажі, сучасні методи чищення обличчя, пілінги, ін'єкційні методики, лікування азотом і ще багато іншого. У списку процедур, пропонованих дерматокосметологією, кожен зможе знайти спосіб для отримання і збереження молодості, краси і здоров’я.

Основним видом діяльності косметолога та дерматовенеролога є шкіра, на стані якої, мов у дзеркалі, позначається стан внутрішніх органів і систем. Шкіра протягом життя зазнає впливу навколишнього середовища (сонячне випромінювання, перепади температури, вологість тощо). Крім того, серед клінічних ознак деяких захворювань є висипання на шкірі. 

Дерматологія — розділ медицини, предметом вивчення якої є структура та функції шкіри, а також діагностика, лікування та профілактика різних хвороб шкіри. У сучасній дерматології застосовують найновіші методи діагностики, які дають змогу встановити причину та збудника захворювання, а також підібрати ефективне лікування.

Іноді причиною хвороби шкіри бувають патологічні процеси всередині організму пацієнта. У таких випадках необхідна консультація не лише дерматолога, а й інших спеціалістів.