Естетична медицина

БОТУЛОТОКСИН

Неможливо зустріти людину, здатну повністю контролювати міміку свого обличчя. Люди посміхаються, хмурять та підіймають брови. І відбувається це на підсвідомому рівні, в процесі захоплюючої розмови з друзями, під час перегляду цікавого фільму тощо. Проте, сліди неконтрольованої міміки назавжди залишаються на шкірі у вигляді зморшок. Найнадійнішим способом впоратись з мімічними зморшками є процедура введення ботулотоксину.

                Переваги процедури:     

● Ін’єкції ботулотоксину паралізують мімічні м’язи, тому відбувається розгладження зморшок і ліфтинг шкіри обличчя.

● Процедура введення ботулотоксину займає 5-10 хвилин, залежно від обсягу лікування.

● Тривалість ефекту - від 4 до 10 місяців.

● Не вимагається спеціального догляду за місцем обробки.

● Немає періоду реабілітації.

Результат ін’єкцій багато в чому залежить від досвіду фахівця. У деяких клініках ботулотоксин вводиться мало не в половину мімічних м’язів, і замість обличчя виходить застигла маска. Досвідчений фахівець порадить використовувати препарат ботулотоксин розумніше. Можливо, він порекомендує обмежитися лише проблемною областю – зоною навколо очей і міжбрів’ям, де частенько з’являються зморшки.

Є цікава методика «живе обличчя», коли ботокс поєднується з іншими препаратами – так званими «наповнювачами» зморшок. В результаті обличчя зберігає природну міміку і виглядає так природно, що про корекцію ніхто не здогадається.

Широке застосування ботулотоксину в естетичній косметології пов'язане з тим, що препарат зарекомендував себе як високоефективний і безпечний метод розгладження зморшок. Його використовують косметологи і пластичні хірурги всього світу.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія – один із кращих способів турботи про Вашу здоров’я і красу, який полягає у тому, що мікродози препаратів вводяться підшкірно або внутрішньо шляхом множинних ін’єкцій у проблемну зону. Серед усіх напрямків косметології на сьогодні мезотерапія є одним з найбільш популярних.

Препарати –  лікувальні коктейлі (вітаміни, мінерали, вітамінні комплекси, нуклеїнові кислоти) та курс введень для мезотерапї підбирає лікар для кожного пацієнта індивідуально і в залежності від поставленої проблеми.

ПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ МЕЗОТЕРАПІЇ Є:

 стриї,
 целюліт,
 випадіння волосся,
 купероз,
 гіперпігментація,
 вікові зміни шкіри,
 фото- і хроностаріння,
 жирна і пориста шкіра,
 рубці,
 атонія (стоншення) шкіри грудей.

       ПЕРЕВАГИ ДАНОГО МЕТОДУ:

 неглибоке введення препаратів;
 невеликі дози препаратів;
 зручна періодичність і інтенсивність курсів (основний і підтримуючий);
 можливість комплексної дії на проблемну зону;
 можливість поєднання з іншими косметологічними процедурами;
 лікування підбирається індивідуально;
 забезпечується як моментальний, так і тривалий ефект (до року часу).

Варто зазначити, що мезотерапія – це не просто курс уколів, це серйозний лікарський метод лікування ряду проблем, який ґрунтується на фундаментальних медичних знаннях, володіння лікарем техніки мезотерапії та грамотності підібраних препаратів.

Саме тому варто звертатись до послуг кваліфікованих спеціалістів, якими є лікарі нашої клініки.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

Кожна жінка мріє якомога довше зберегти свою красу. Всім хочеться, щоб шкіра залишалась такою, як в молодості – пружною, гладкою, без зморшок.

І хоч дія часу невблаганна, та за допомогою сучасних досягнень естетичної медицини цілком реально зменшити і усунути появу ознак старіння.

Саме тому ми пропонуємо Вам скористатись однією з найбільш популярних методик естетичної медицини – біоревіталізацією.

Біоревіталізація («біоживлення») – це система введення за допомогою спеціальних технік гіалуронової кислоти в проблемні зони шкіри обличчя, шиї, декольте і тіла. Після процедури в шкірі запускаються процеси стимуляції вироблення власних білків еластину і колагену, а також власної гіалуронової кислоти, які і є каркасом для шкіри. Цей каркас захищає шкіру від втрати вологи, появи зморшок та дії вільних радикалів, що сповільнює процеси старіння шкіри, відновлює тонус, еластичність і колір шкіри.

Процедура «біоживлення» має мало протипоказань:

* інфекційне ураження шкіри в місцях ін’єкцій,

* важкі загальні захворювання,

* вагітність

Це безпечна процедура, алергійні реакції і побічні ефекти практично відсутні.

Введення препарату проходить практично безболісно, так як спочатку на шкіру наноситься знеболюючий крем. Сліди від уколів проходять наступного дня.

Ефект омолодження наступає після другої процедури.

Після введення біогеля Ви можете продовжувати доглядати за шкірою, робити косметологічні процедури. Обмеженнями є лише теплові процедури (сауна, баня, солярій) та вживання спиртних напоїв.

Для отримання стійкого ефекту необхідно пройти курс процедур – 3 введення з інтервалом 2-3 тижні, потім при необхідності проводять ще 2 процедури з інтервалом 1 місяць.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Контурна пластика – це введення гелів, що збільшують об'єм окремих ділянок шкіри на обличчі, а також простий спосіб позбавитися від мімічних або вікових зморшок. Контурна пластика покращує зовнішній вигляд губ, носогубних складок, підборіддя і вилиць, преорбітальної області. Контурна пластика області лоба є альтернативою ботоксу і диспорту.

Надзвичайно популярною є на сьогоднішній день контурна пластика носогубних складок. За допомогою цього методу можна позбавити обличчя від похмурого і непривітного виразу.

Контурну пластику застосовують при:

♦ зморшках на лобі і переніссі,

♦ гусячих лапках,

♦ носогубних складках,

♦ дефектах губ (зморшки навколо губ, складки в кутиках рота),

♦ збільшенні і зміні форми вилиць,

♦ відновленні овалу обличчя,

♦ зміні форми підборіддя,

♦ втягнутих рубцях на обличчі,

♦ усуненні деформації після акне,

♦ усуненні асиметрії обличчя,

♦ для збільшення губ.

ПЕРЕД ІН'ЄКЦІЯМИ:

Не приймати аспірин або нестероїдні протизапальні засоби на протязі 3-х днів.

Після лазерного омолодження шкіри контурна пластика носогубних складок проводиться лише за умови цілковитого відновлення шкірного покриву.

ПІСЛЯ ІН'ЄКЦІЙ:

Протягом декількох годин після ін'єкції рекомендується уникати надмірного напруження мімічних м'язів в області перенісся, губ, носогубних складок.

Уникати дії засобів автозасмаги, сонячних променів або надмірного тепла (ультрафіолет, сауна тощо) протягом 2-х тижнів після ін'єкції.

Доторкатися або масажувати місце ін'єкції.

Користуватися косметикою або звичайними засобами по догляду за шкірою можна наступного дня після того, як проведена контурна пластика.

Не вживати алкоголь.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

● не дозволяється застосовувати вагітним і жінкам, що годують дитину

● не дозволяється контурна пластика на ділянках шкіри з подразненням

● при герпетичних висипаннях.

Обов'язково повідомите лікаря про вашу історію хвороби, вказавши про наявність наступного:

            схильність до розвитку гіпертрофічного рубцювання,

          ♦ аутоімунну хворобу,

            імунотерапевтичне лікування,

                  ♦  гіперчутливість до гіалуронової кислоти.

ПЛАЗМОЛІФТИНГ

Як зробити так, щоб наша шкіра якомога довше залишалась молодою? Якщо Ви не впевнені в іноземних омолоджуючих засобах, то зробіть ставку на чудодійний ефект власної плазми крові.

Метод PRP може виконати те, що пластичний хірург за допомогою скальпеля. Вітамінний коктейль, що виготовлений з власної плазми і тромбоцитів, допоможе відновити процеси регенерації і уповільнить процеси старіння.

PRP (platelar rich plasma) — метод ін'єкційного введення в тканини організму багатої на тромбоцити плазми, отриманої з крові самого пацієнта. Стимуляція клітин шкіри, що виробляють колаген, забезпечує активацію біологічних процесів в шкірі, що ведуть до її омолодження. 

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА?

- у пацієнта береться кров,

- шляхом центрифугування від крові відділяється плазма і еритроцити,

- в процесі активації з тромбоцитів вивільнюються всі корисні речовини,

- збагачена тромбоцитами плазма вводиться в шкіру або в післяопераційні рани.

Ми чекаємо Вас на унікальну процедуру плазмотерапії. Зробіть себе ще прекраснішими!