Трихологія

У нормі здорове волосся повинні бути блискучими, густими, еластичними і слухняними. Існує чимало проблем, які погіршують зовнішній вигляд волосся. Вони можуть бути спричинені зовнішніми (неякісний догляд, погана екологія, хімічний вплив при фарбуванні, сушка гарячим феном, і т.д.) або внутрішніми факторами (незбалансоване  харчування, ендокринні, імунні захворювання, гормональні порушення тощо).

Найбільш часті порушення здоров'я волосся

• Випадіння

• Ламкість, витончення

• Зміна кольору

• Рання сивина

• Надмірна сухість або жирність волосся

• Волосся, що січеться

• Вузлувате волосся тощо.

 

Лікування волосся зсередини і зовні

foto 109 1

Лікування волосся спрямоване на відновлення їх здорового зовнішнього вигляду, структури і текстури волосяного стрижня.

            Для проведення ефективного лікування волосся трихолог «Арт-Клінік» поєднує кілька методів, а також надає загальні рекомендації для підтримки здоров'я волосся зсередини і зовні.

Мезотерапія для лікування волосся і шкіри голови

Мезотерапія — сучасний і еффектівний метод лікування волосся і шкіри голови, поліпшує метаболічні процеси шкіри голови і мікроциркуляцію крові. Методом мікроін'єкцій в шкіру голови вводяться поживні речовини, вітаміни, антиоксиданти, мікроелементи, які безпосередньо впливають на волосяну цибулину.

В результаті збільшується тривалість життя волосини, прискорюється ріст волосся, воно стає більш міцними і блискучими.

Фізіотерапія: дарсонвалізація, кріотерапія, мікрострумова терапія - кожен із цих методів має свої переваги і призначається в залежності від індивідуальних особливостей стану волосся пацієнта.

Лупа, себорея, жирність

Дарсонвалізація  і кріотерапія допомагають лікувати себорею і лупу, регулюють жирність шкіри голови і волосся. Всі ці методи стимулюють клітинні процеси і капілярний кровообіг  шкіри волосистої частини голови, чим допомагають активувати ріст волосся і поліпшити його стан.

Загальна терапія для лікування волосся і шкіри голови

Здоров'я волосся напряму залежить від балансу вітамінів і мінералів в організмі. Поповнити нестачу вітамінів і мікроелементів дозволяють вітамінні комплекси та біологічно активні добавки.

foto 13 1 1

Масаж волосистої частини голови

Масаж волосистої частини голови покращує кровообіг, впливає на точки росту волосся, підвищує сприйнятливість шкіри, посилюючи живлення волосяних фолікулів. Масаж з натуральними рослинними оліями покращує стан шкіри голови, зміцнює волосся по всій довжині, бореться із випадінням і ламкістю волосся.

Індивідуальний підбір засобів

Зовнішні косметичні засоби лікування волосся — лікувальні шампуні, маски, бальзами, сироватки, тоніки тощо. Всі ці засоби підбираються трихологом індивідуально відповідно до типу волосся і шкіри голови. Комплексна професійна програма лікування волосся в клініці повинна поєднуватися з адекватним домашнім доглядом.