КРІОТЕХНОЛОГІЇ

Кріотерапія на сьогодні ефективно використовується в косметології. Штучний холод, що викликає стресовий стан організму, активно впливає на регулювання обміну речовин, утворення необхідних гормонів, покращення кровообігу, та й усіх процесів в організмі людини, що дає можливість довго залишатися здоровою, молодою, красивою.

Надзвичайно сприятлива дія кріотерапії на шкіру з метою омолоджування. Не говорячи вже про лікування безлічі шкірних захворювань і успішне застосування наднизьких температур після різних операцій, у тому числі і косметичних.

Через це технологію кріотерапії узяли на озброєння косметологи і використовують її у різних напрямах.

Кріомасаж проводиться за допомогою рідкого азоту — безбарвної важкої рідині з температурою кипіння мінус 193-200 градусів при тиску однієї атмосфери.

Кріомасаж став останнім часом дуже популярний. Він помітно розгладжує і підтягує шкіру обличчя і шиї. Зникають шорсткості і нерівності, покращується колір обличчя, звужуються пори.

КРІОМАСАЖ:

           t покращує мікроциркуляцію кровоносних судин шкіри обличчя,
              t оптимізує обмінні процеси,
           t зміцнює тургор шкіри,
          t істотно омолоджує зовнішній естетичний стан шкірного покриву.

        ПРОЦЕДУРА ДУЖЕ ФІЗІОЛОГІЧНА, ПРОТИПОКАЗАННЯМИ Є:

              t гнійні запальні процеси,
         
t герпес,
         
t епілепсія,
         
t  індивідуальна непереносимість холоду.

В результаті дії азоту збільшується чутливість шкіри до сонця, тому влітку від нього рекомендується утриматися з метою попередження гіперпігментації. Індивідуально призначають курс кріомасажу від 10 до 15 процедур, які проводяться два або три рази на тиждень.