АЛЬГІНАНТНІ МАСКИ

Одна з Ваших мрій – ідеальний стан шкіри обличчя? Вас турбують набряки, шкіра обличчя набула сірого відтінку, спостерігається почервоніння і лущення шкіри? Саме час накласти альгінантну пластифікуючу маску. Це допоможе Вашій шкірі набути свіжого і здорового вигляду і значно покращить Ваш настрій.

Наша клініка пропонує такі види альгінантних пластифікуючих масок (ТМ «BІELENDA»):

Голуба маска з морськими водоростями – РУТИН+ВІТАМІН С

До складу входять: рутин і троксерутин, натуральний вітамін С, лимон, кипарис, лаванда, ладанник, альгінат, охолоджуючий комплекс. Маска укріплює стінки кровоносних судин, зволожує  і знімає подразнення, освітлює пігментні плями, стимулює мікроциркуляцію, покращує колір, підтягує і надає пружності.

Синя маска з морськими водоростями – МІМІЧНІ ЗМОРШКИ

До складу входять: аніс, босвелія тропічна, альгінат. Маска зменшує мімічні зморшки, підтягує шкіру обличчя і надає їй пружності, розгладжує шкіру, має антистресову і заспокійливу  дію, відновлює еластичність і блиск, зволожує, покращує колір шкіри.

Рожева маска з морськими водоростями – ЧЕРВОНЕ ВИНО

До складу входять: екстракт червоного вина, альгінат, глина  CHASSOUL, грейпфрутова олія. Призначена для зрілої, чутливої шкіри, з розширеними капілярами, нейтралізує вільні радикали, зменшує почервоніння і подразнення, стимулює мікроциркуляцію, детокс, надає пружності і еластичності, укріпляє, зволожує. 

foto 68 1 1

Маска з морськими водоростями КОКТЕЛЬ ВІТАМІНІВ

До складу входить: вітамін Е, вітамін РР, вітамін В6, вітамін С, альгінат. Відновлює життєдіяльність, свіжість і гладкість шкіри, нормалізує процес відлущення епідермісу, оптимально зволожує, підтягує і надає пружності, відновлює структуру зрілої шкіри.

Маска з морськими водоростями – ЦИТРУСОВА.

До складу входить: мікронізована кірка гіркого апельсина з природними оліями неролі, геспередин, вітамін С, ZINCIDONE, альгінат. Призначена для нормальної, змішаної і жирної шкіри, схильної до акне, очищає шкіру від токсинів, нормалізує секрецію себуму, зволожує, знімає подразнення і почервоніння, стимулює мікроциркуляцію, нейтралізує дію вільних радикалів, усуває симптоми акне.

Маска з морськими водоростями – ЖУРАВЛИННА

В склад входить: мікронізовані ягоди канадської журавлини, екстракт бурих водоростей. Призначена для сухої подразненої шкіри, пошкодженої засмагою. Захищає ДНК і укріпляє імунну систему, зволожує і надає пружність, живить натуральними вітамінами і мінералами, запобігає процесам старіння, відновлює ліфтинг, покращує колір шкіри, має антибактеріальний вплив.

Маска алоє з морськими водоростями – СКАРБНИЦЯ ЗДОРОВ’Я

До складу входить: алоє, альгінат. Призначена для будь-якого типу шкіри, що потребує відновлення, особливо для проблемної, схильної до акне. Укріпляє імунну систему шкіри, підтягує шкіру і підвищує еластичність, знімає запальні процеси, допомагає в лікуванні себорейної шкіри. Надає тривалу зволожуючу дію. Ревіталізує стомлену і сіру шкіру, робить її світлішою, більш гладкою і шовковистою.

Маска з морськими водоростями – ДІАМАНТОВА

Ексклюзивна лінія для будь-якого типу зрілої шкіри. До складу входить: альгінат, порошкоподібний діамант. Показана для зрілої шкіри з ознаками старіння, втратою еластичності, з вираженими зморшками. Дає миттєвий ефект – моделює овал обличчя, зменшує глибину зморшок, підвищує еластичність і тургор шкіри. Ефективно зволожує і регенерує епідерміс, захищає від шкідливої дії вільних радикалів.

Маска з морськими водоростями – ПРОТЕЇНИ МОЛОКА

До складу входять: протеїни молока, ароматична композиція, альгінат. Інтенсивно зволожує, відновлює і живить шкіру, знімає подразнення, підтягує і надає пружність шкірі, укріпляє, надає еластичності, має розслаблюючий ефект.