Акції та новини

Акція на ін'єкційні препарати Hyalual

     РЕДЕРМАЛІЗАЦІЯ — методика омолодження і відновлення шкіри, яка впливає на всі три основні патогенетичні механізми старіння шкіри:
         📌Усуває зневоднення шкіри💦
         📌Відновлює метаболічні процеси в клітинах 👌
         📌Активно блокує вільні радикали👍

Детальніше: Акція на ін'єкційні препарати Hyalual

Art Clinique долучилася до проекту Євромеланома

В 2009 році за ініціативою Заслуженного лікаря України Ольги Богомолець проект Євромеланома було поширено в Україні. Проект Євромеланома існує для поширення та обміну інформацією щодо профілактики раку шкіри, ранньої діагностики та лікування. Компанію очолює мережа європейських дерматологів, які віддані цій справі.

Детальніше: Art Clinique долучилася до проекту Євромеланома

З’їзд Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів

      22-23 листопада 2017 р. у м. Львові відбувся ІІІ (Х) з’їзд Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів, в роботі якого взяли участь 596 лікарів-дерматовенерологів, в тому числі 285 делегатів від всіх 28 регіональних осередків УАЛДВК та 311 гостей.

Детальніше: З’їзд Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів

Акція від компанії "BIODERMA"

      Вагітність — чудовий та приємний період у житті кожної жінки. Вагітна жінка по-особливому прекрасна. І в цьому новому стані за своєю шкірою Вам доведеться доглядати з особливою увагою, ще з більшим завзяттям, ніж до вагітності.

Детальніше: Акція від компанії "BIODERMA"

І Міжнародний конгрес з трихології UHRS

 

      23-24 листопада у Києві відбувся І Міжнародний конгрес з трихології UHRS (Українське товариство дослідження волосся) за участю провідних світових та вітчизняних експертів галузі.

Детальніше: І Міжнародний конгрес з трихології UHRS