КРІОТЕХНОЛОГІЇ

Кріотерапія на сьогодні ефективно використовується в косметології. Штучний холод, що викликає стресовий стан організму, активно впливає на регулювання обміну речовин, утворення необхідних гормонів, покращення кровообігу, та й усіх процесів в організмі людини, що дає можливість довго залишатися здоровою, молодою, красивою.

Надзвичайно сприятлива дія кріотерапії на шкіру з метою омолоджування. Не говорячи вже про лікування безлічі шкірних захворювань і успішне застосування наднизьких температур після різних операцій, у тому числі і косметичних.

Через це технологію кріотерапії узяли на озброєння косметологи і використовують її у різних напрямах.

Кріомасаж проводиться за допомогою рідкого азоту — безбарвної важкої рідині з температурою кипіння мінус 193-200 градусів при тиску однієї атмосфери.

Кріомасаж став останнім часом дуже популярний. Він помітно розгладжує і підтягує шкіру обличчя і шиї. Зникають шорсткості і нерівності, покращується колір обличчя, звужуються пори.

Кріомасаж:

t покращує мікроциркуляцію кровоносних судин шкіри обличчя,
t оптимізує обмінні процеси,
t зміцнює тургор шкіри,
t істотно омолоджує зовнішній естетичний стан шкірного покриву.

Процедура дуже фізіологічна, протипоказаннями є:

t гнійні запальні процеси,
t герпес,
t епілепсія,
t індивідуальна непереносимість холоду.

В результаті дії азоту збільшується чутливість шкіри до сонця, тому влітку від нього рекомендується утриматися з метою попередження гіперпігментації. Індивідуально призначають курс кріомасажу від 10 до 15 процедур, які проводяться два або три рази на тиждень.

Кріодеструкція це місцева дія дуже низьких температур з метою усунення різних новоутворень і дефектів шкіри — бородавок, родимок, папілом, кондилом, мозолів. Крім того, вона успішно використовується в терапії судинних патологій, вугровій хворобі.

Перед видаленням пігментних плям і інших новоутворень, лікуванням акне і розацеа рекомендується проконсультуватися з лікарем-дерматокосметологом або онкологом. Це дозволить уникнути небезпечних ускладнень.

Після обробки рідким азотом шкіра тимчасово набуває підвищеної чутливості до сонця, що слід враховувати при виході на вулицю.

Протипоказаннями до кріодеструкції:

t гострі інфекційні стани,
t шкірні хвороби
t вагітність.